Krakow Film Klaster

O Klastrze

Krakowski Klaster Filmowy to dom produkcji filmowej z Małopolski. Łączy profesjonalne firmy, organizacje i artystów z branży filmowej.To także platforma usług, współpracy, informacji oraz działań promocyjnych i edukacyjnych. Klaster obejmuje i zapewnia wszystkie etapy produkcji filmu i zrzesza najlepsze wypożyczalnie (rental), producentów liniowych, kierowników produkcji, obsługę lokacji, scenografię, animację, postprodukcję obrazu i dźwięku. Nasza filmografia.

Klaster zapewnia wszystkie etapy produkcji filmowej:

  • rentale,
  • producentów liniowych,
  • kierowników produkcji,
  • castingi,
  • obsługę lokacji,
  • scenografię,
  • post-produkcję orazu i dźwięku.

Zespół Klastra

CEO, PRODUCENTKA Aneta Zagórska
FABUŁY I DOKUMENTY – PRODUCENT KREATYWNY, REŻYSER, DOP Marek Gajczak
ANIMACJA – PRODUCENT KREATYWNY Robert Sowa
PROJECT ADMINISTRATOR Danuta Krzysztofek
OBSŁUGA PRAWNA Marcin Lassota
OFFICE MANAGER Artur Zagórski

Partnerzy Klastra

UKBAR FILMES KRAKOW www.ukbarfilmes.com
KFF SALES & PROMOTION sp.kff.com.pl
ASP KRAKOW www.asp.krakow.pl

Krakow Film Industry Network

Cinerental to wypożyczalnia sprzętu filmowego działająca od ponad 16 lat w Krakowie. W swoim asortymencie posiadamy przede wszystkim kamery, optykę i osprzęt kamerowy – grip, podglądy, rekordery. Stale rozwijamy zasoby firmy, by móc odpowiedzieć na potrzeby filmowego i telewizyjnego środowiska i jego produkcji. Staramy się jak najpełniej wspomóc naszych klientów doradzając i pomagając w kwestiach technicznych związanych z naszym sprzętem. Udostępniamy także kontakty do zaprzyjaźnionych operatorów i asystentów. Tworcy z ktorymi mielismy przyjemnosc wspolpracowac to m.in.: Steven Spielberg, James Mall, Ennio Morricone, Giovanni Morricone, Elton John, Wilhelm Sasnal, Andrzej Wajda i wielu innych.
Kamery i osprzęt kamerowy CINERENTAL cinerental.pl
Zasoby sprzętowe CINELIGHT to ponad 550 jednostek, ok. 30 ton osprzętu ponad to wiele sprawdzonych autorskich rozwiązań technicznych. Jeżeli sprzętu którego szukałeś nie ma na naszej liście – pozwól że znajdziemy go dla Ciebie! Współpracując z wieloma firmami z Polski i zagranicy mamy dostęp do najbardziej oryginalnych i najrzadszych typów sprzętu oświetleniowego filmowego czy studyjnego oraz rynkowych nowości.
Oświetlenie CINELIGHT cinelight.pl
Oferta CINEGRIP to ponad 40 pozycji sprzętowych i ok 10 ton osprzętu oraz ciągle rosnąca baza akcesoriów i rozwiązań technicznych. Dzięki współpracy z wieloma Polskimi i zagranicznymi partnerami oferujemy dostęp do szerokiej gamy sprzętu gripowego na najwyższym światowym poziomie.
Sprzęt filmowy CINEGRIP cinegrip.pl
Zapewnimy całościowy scouting lokacji oraz obsługę i nadzór obiektów w czasie planu. Posiadamy bazę różnorodnych lokacji na terenie Krakowa i całej Małopolski (w tym rejony górskie). Dysponujemy lokacjami turystycznymi, prywatnymi, przemysłowymi, historycznymi oraz plenerowymi.
Lokacje ISTV MEDIA istv.pl
Digital Art PILOCI STUDIO piloci.studio
Sound design SOUNDMIND soundmindfx.com
Zajmujemy się również udźwiękawianiem obrazu, sound designem, przygotowaniem materiału do emisji w telewizji oraz radiu o zasięgu regionalnym i ogólnopolskim oraz nagraniami lektorskimi na potrzeby reklam i materiałów multimedialnych. Nagrania lektorskie wykonujemy ze współpracującymi z nami lektorami, których baza stale się powiększa.
Postprodukcja dźwięku NONAGRAM MEDIA nonagram.pl
NAU to agencja muzyczna reprezentująca kompozytorów filmowych, wokalistów, aranżerów. Różnorodność gatunkowa i eklektyzm to znaki rozpoznawcze wszystkich artystów, z którymi współpracujemy, dzięki czemu nasza oferta jest wielowymiarowa i nietuzinkowa. Kompleksowa koordynacja i obsługa muzyczna produkcji filmowych – wybór kompozytora, konsultanta muzycznego, produkcja nagrań, dostarczenie finalnej ścieżki muzycznej. Produkcja koncertów, widowisk multimedialnych, konceptualnych projektów muzycznych.
Music talent agency NAU Michal Turnau nauimpresario.com
Obsługa planu BLINK FILM PRODUCTION www.blinkproduction.pl
Kino Pod Baranami mieści się w zabytkowym Pałacu Pod Baranami, w samym sercu Krakowa, przy Rynku Głównym. Posiada trzy sale łącznie na ok 350 miejsc.
Kino, sale kiinowe Kino pod Baranami kinopodbaranami.pl
Prawo filmowe. Pomoc prawna przy produkcji filmowej, umowy koprodukcyjne, doradztwo prawne w zakresie prawa autorskiego.
Obsługa prawna LASSOTA KRAWIEC lassotakrawiec.pl

Krakow Film Klaster należy do: