Krakow Film Klaster

O Klastrze

Krakowski Klaster Filmowy to dom produkcji filmowej z Małopolski. Łączy profesjonalne firmy, organizacje i artystów z branży filmowej.To także platforma usług, współpracy, informacji oraz działań promocyjnych i edukacyjnych. Klaster obejmuje i zapewnia wszystkie etapy produkcji filmu i zrzesza najlepsze wypożyczalnie (rental), producentów liniowych, kierowników produkcji, obsługę lokacji, scenografię, animację, postprodukcję obrazu i dźwięku. Nasza filmografia.

Klaster zapewnia wszystkie etapy produkcji filmowej:

  • rentale,
  • producentów liniowych,
  • kierowników produkcji,
  • castingi,
  • obsługę lokacji,
  • scenografię,
  • post-produkcję orazu i dźwięku.

Zespół Klastra

Producer, CEO Aneta Zagórska
PROJECT MANAGER Natalia Woda
Project Manager Katarzyna Kuca
Creative Producer, Director, DOP Marek Gajczak
Public Relations Manager Dominika Karoń
Distribution Specialist Anna Waszczuk
Office Manager Artur Zagórski

Partnerzy Klastra

UKBAR FILMES KRAKOW www.ukbarfilmes.com
KFF SALES & PROMOTION sp.kff.com.pl
ASP KRAKOW www.asp.krakow.pl

Krakow Film Industry Network

OBSŁUGA PRAWNA LASSOTA KRAWIEC lassotakrawiec.pl
LOKACJE ISTV MEDIA istv.pl
POSTPRODUKCJA DŹWIĘKU SOUNDMIND soundmindfx.com
DIGITAL ART PILOCI STUDIO piloci.studio
OBSŁUGA PLANU BLINK FILM PRODUCTION www.blinkproduction.pl
OŚWIETLENIE CINELIGHT cinelight.pl
Cinerental to wypożyczalnia sprzętu filmowego działająca od ponad 16 lat w Krakowie. W swoim asortymencie posiadamy przede wszystkim kamery, optykę i osprzęt kamerowy – grip, podglądy, rekordery. Stale rozwijamy zasoby firmy, by móc odpowiedzieć na potrzeby filmowego i telewizyjnego środowiska i jego produkcji. Staramy się jak najpełniej wspomóc naszych klientów doradzając i pomagając w kwestiach technicznych związanych z naszym sprzętem. Udostępniamy także kontakty do zaprzyjaźnionych operatorów i asystentów. Tworcy z ktorymi mielismy przyjemnosc wspolpracowac to m.in.: Steven Spielberg, James Mall, Ennio Morricone, Giovanni Morricone, Elton John, Wilhelm Sasnal, Andrzej Wajda i wielu innych.
Rental Cinerental cinerental.pl
NAU to agencja muzyczna reprezentująca kompozytorów filmowych, wokalistów, aranżerów. Różnorodność gatunkowa i eklektyzm to znaki rozpoznawcze wszystkich artystów, z którymi współpracujemy, dzięki czemu nasza oferta jest wielowymiarowa i nietuzinkowa. Kompleksowa koordynacja i obsługa muzyczna produkcji filmowych – wybór kompozytora, konsultanta muzycznego, produkcja nagrań, dostarczenie finalnej ścieżki muzycznej. Produkcja koncertów, widowisk multimedialnych, konceptualnych projektów muzycznych.
Music talent agency NAU Michal Turnau nauimpresario.com

Krakow Film Klaster należy do:

europeanproducersclub.org