Krakow Film Klaster

Człowiek z Marmuru na When East Meets West

poniedziałek 7 lutego, 2022

Produkcja Film Kraków jako jedyna z Polski, pokonując ponad 400 zgłoszeń z całego świata, dostała się do prestiżowej sekcji Co-production Forum 12 edycji programu. Tegoroczna odsłona When East Meets West odbędzie się w dniach 24-28 stycznia 2022 roku, w formule hybrydowej. Wydarzenie obejmować będzie dwa moduły – pierwszy odbywający się stacjonarnie w Trieście w czasie festiwalu filmowego oraz drugi dostępny na cyfrowej platformie wydarzenia WEMW Digital Universe.

„Człowiek z marmuru” to słodko-gorzka opowieść o miłości i walce. Remik walczy o miłość Magdy i syna Franka, jednocześnie mierząc się z uzależnieniem od alkoholu. Magda, jego była partnerka i bardzo młoda mama, musi szybko dojrzeć, aby móc opiekować się ich dzieckiem. Czy wspólnie uda im się wyrwać z rodzinnego kręgu alkoholizmu i zapewnić Frankowi lepsze życie? Za produkcję odpowiadają Katarzyna Kuca i Aneta Zagórska.

Aneta Zagórska producentka filmu w reżyserii Szymon Kuriaty CZŁOWIEK Z MARMURU z EAVE PRODUCERS WORKSHOP AWARD na When East Meets West Gratulacje dla całego zespołu pracującego przy filmie.